KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978085
nr 1397 8085
Pära Bjurström
, Sverige
Oljemålning, Pära Bjurström, Sverige. Båthamnen i Hjo. Signerad, daterad 1967. Olja på duk, 54x64, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Pära Bjurström, svensk bildkonstnär.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:57:13
100 kr
300 kr